...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Swing Grey Matte 9mm 20.3 x 20.3 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
27735

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J87770 RONDINE

Swing Grey Matte 9mm 20.3 x 20.3

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Koleksioni Swing përbëhet nga:

5 ngjyra (Almond / Ice / White / Grey / Dark)

Dekori Beige multicolor (Beige multicolor 01 / Beige multicolor 02 / Beige multicolor 03 / Beige multicolor 04 / Beige multicolor mix)

Dekori Night & Day (Night & Day 01 / Night & Day 02 / Night & Day 03 / Night & Day 04 / Night & Day carpet mix )

Dekori Blue (Blue 01 / Blue 02 / Blue 03 / Blue 04 / Blue mix)

1 dimension (20.3×20.3)

1 trashësi (9mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

42.00 zbritje -15% 35.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 9 × 20.3 × 20.3 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

1,24

KOLEKSIONI

SWING

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping