My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Styletech Metal Style_03 Soft 6mm 60 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Styletech Metal Style_03 Soft 6mm 60 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 757789 Uncategorized

Styletech Metal Style_03 Soft 6mm 60 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -10% 43.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

5.22 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping