My Cart

Your cart is empty.

SKU: 741832 Uncategorized

Styletech Metal Style_01 Soft 10mm 80 x 180

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas

31.50 zbritje -10% 28.35

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

427 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Metal

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping