My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Studios Rubber Grip 20mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Studios Rubber Grip 20mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758045 CASADOLCECASA

Studios Rubber Grip 20mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, mure, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Studios përbëhet nga:

6 ngjyra (Chalk / Cloud / Concreate / Sand / Brick / Rubber)

9 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×120 / 60×60 / 40×80 / 20×20)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

2 struktura (mat vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

32.50 zbritje -10% 29.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

125.28 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Eksterier, Oferte

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

STUDIOS

SASIA

0,72

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping