My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stop and Go drain suitable for basin and bidet Rosso Rubens Matte Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Stop and Go drain suitable for basin and bidet Rosso Rubens

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PLCE/ROSSORUBENS FLAMINIA

Stop and Go drain suitable for basin and bidet Rosso Rubens Matte

0 vlerësime

Sistem për kullim të ujit, i përshtatshëm për guacë dhe bide. Made in Italy.

Ky produkt përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Argilla / Black / Carbone / Fango / Lava grey / Milky white / Nuvola / Petrolio / Rosso Rubens)

2 struktura (mat shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

92.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 6.4 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Rosso Rubens

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SANITARI

Aksesoret

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping