Sale!
SKU: 761179 FLOORGRES

Stontech 4.0 Stone 02 Matte 10mm 40 x 80

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, dysheme, kuzhinë, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Stontech/4.0 përbëhet nga:

6 ngjyra (Stone_01 / Stone_02 / Stone_03 / Stone_04 / Stone_05 / Stone_06)

9 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

35.50 zbritje -15% 30.18

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

STONTECH/4.0

SASIA

0,96

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping