My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stones and More Stone Calacatta Black Matte 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
10731

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 762756 CASADOLCECASA

Stones and More Stone Calacatta Black Matte 6mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

Koleksioni Stones & More 2.0 përbëhet nga:

9 ngjyra (Calacatta / Burl White / Arabescato White / Burl Gray / Amani Bronze / Calacatta Black / Marfil / Zecevo / Sahara Noir)

12 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×240 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / smooth / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

89.50 zbritje -15% 76.08

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

3,36

KOLEKSIONI

STONES AND MORE

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping