My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stones and More Stone Calacatta Black Glossy 6mm 160 x 160 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Stones and More Stone Calacatta Black Glossy 6mm 160 x 160

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 756555 CASADOLCECASA

Stones and More Stone Calacatta Black Glossy 6mm 160 x 160

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

Koleksioni Stones & More 2.0 përbëhet nga:

9 ngjyra (Calacatta / Burl White / Arabescato White / Burl Gray / Amani Bronze / Calacatta Black / Marfil / Zecevo / Sahara Noir)

11 dimensione (160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×240 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / smooth / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

113.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2
Dimensions 160 × 160 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

2,56

KOLEKSIONI

STONES AND MORE