My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stones and More Stone Burl Gray Matte 10mm 80 x 180 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
10684

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 756201 CASADOLCECASA

Stones and More Stone Burl Gray Matte 10mm 80 x 180

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.00 zbritje -20% 38.40

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

4.32 m 2 në stok.
m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 80 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Interier, Banjo, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

STONES AND MORE

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping