My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Stone Burlington Matte Stu 12mm 160 x 320 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
12342

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 751254 FLORIMSTONE

Stone Burlington Matte Stu 12mm 160 x 320

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, koridor, dhoma gjumi, enterier, tryezë pune dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

59.50 zbritje -10% 53.55

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tryeze Pune, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

5,12

KOLEKSIONI

COUNTERTOPS

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping