SKU: J88366 RONDINE

Solid Grigio Glossy 6mm 6.1 x 37

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, mure, enterier, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Solid përbëhet nga:

9 ngjyra (Acqua / Avorio / Bianco glossy / Bianco matte / Cenere / Greige / Grigio / Menta / Notte)

1 dimension (6.1×37)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.00 zbritje -20% 31.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6.1 × 37 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,40

KOLEKSIONI

SOLID

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping