My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Solid Acqua Glossy 6mm 6.1 x 37 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Solid Acqua Glossy 6mm 6.1 x 37

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J88362 RONDINE

Solid Acqua Glossy 6mm 6.1 x 37

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, mure, enterier, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Solid përbëhet nga:

9 ngjyra (Acqua / Avorio / Bianco glossy / Bianco matte / Cenere / Greige / Grigio / Menta / Notte)

1 dimension (6.1×37)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

40.50 zbritje -20% 32.40

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6.1 × 37 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,40

KOLEKSIONI

SOLID

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping