My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Skyline Light Grey Glossy 6mm 6 x 25 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Skyline Light Grey Glossy 6mm 6 x 25

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: J88797 RONDINE

Skyline Light Grey Glossy 6mm 6 x 25

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, mure, enterier, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Skyline përbëhet nga:

11 ngjyra (White / Musk / Light Grey / Light Blue / Grey / Dark grey / Copper / Bronze / Black / Almond / Beige)

1 dimension (6×25)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

48.50 zbritje -20% 38.80

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

0,78

KOLEKSIONI

SKYLINE

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping