SKU: J88542 RONDINE

Skyline Black Glossy 6mm 6 x 25

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për veshje, mure, enterier, hapësira komerciale, fasada dhe kënde intime.

 

Koleksioni Skyline përbëhet nga:

11 ngjyra (White / Musk / Light Grey / Light Blue / Grey / Dark grey / Copper / Bronze / Black / Almond / Beige)

1 dimension (6×25)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.00 zbritje -20% 31.20

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 6 × 25 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

0,78

KOLEKSIONI

SKYLINE

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping