...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Seta Melanzana 06 2.5 x 2.5 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Seta Melanzana 06 2.5 x 2.5 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: SET7006 APPIANI

Seta Melanzana 06 2.5 x 2.5 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme me qarkullim të lehtë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Seta përbëhet nga:

22 ngjyra (Carbone / Ghiaccio / Fumo / Mirto / Cemento / Avorio / Nuvola / Corda / Bruno / Cacao / Oliva / Menta / Cielo / Carta da zucchero / Oceano / Prugna / Melanzana / Marsala / Fuoco / Aragosta / Giallarancio / Primavera)

3 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5 / 5×10)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

86.90

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 80 × 30 × 30 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

SETA

SASIA

1,26

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping