Sale!
SKU: 737687 REX

Selection Oak Gray Oak Slate-hammered 10mm 15 x 90

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Selection Oak përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Gray / Cream / Amber / Brown)

7 dimensione (26.5×180 / 20×180 / 40×120 / 20×120 / 15×120 / 22.5×90 / 15×90)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (matvrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

57.00 zbritje -15% 48.45

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 15 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

SELECTION OAK

SASIA

0,78

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping