My Cart

Your cart is empty.

J-300 ofron një performancë të përmirësuar të hidromasazhit

J-300 përfshinë PowerPro therapy, që ofron një xhet më të fuqishëm për një masazhë më të thellë. Në një grup të ngjyrave të freskëta, ju mund të zgjidhni një dizajn për të plotësuar mjedisin tuaj.
J-300 përfshinë PowerPro therapy, që ofron një xhet më të fuqishëm për një masazhë më të thellë. Në një grup të ngjyrave të freskëta, ju mund të zgjidhni një dizajn për të plotësuar mjedisin tuaj.

Koleksioni J-300 ndërthurë të gjithë teknologjinë e xhetëve të Jacuzzi PowerPro duke ju ofruar një masazhë të plotë trupore nga koka deri tek këmbët.  

 

E përqendruar në një dizajn kompakt, J-315™, është një vaskë e nxehtë 3 personash e cila ofron të gjitha përfitimet e hidroterapisë dhe tiparet e vaskave më të mëdha të nxehta. Dimensioni më i vogël e bën J-315 vaskën e nxehtë ideale për shtëpinë më të vogël, ose në një kopsht ku hapësira është e kufizuar.

 

J-335™ është një Hot Tub me kapacitet prej 4-5 personash që ndërthurën në një vend relaksi për të ofruar një përvojë fantastike hidromasazhi. 3 vendet e terapisë sigurojnë një hidromasazh të thellë, terapeutik rreth kontureve të trupit ndërsa vendi i terapisë FX10 ju lejon të zhytni plotësisht veten, ndërsa 10 xhetët FX drejtojnë butësisht ujin me saktësi dhe forcë për të qetësuar dhe masazhuar këmbët tuaja në pjesët e sipërme dhe të poshtme.

36 Produkte

J-315 Technical Data
Download
J-335 Technical Data
Download
Jacuzzi Hot Tubs Declaration of performance
Download
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj J-300 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
j 300 cover

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Filterat

Hapësira:
--

Ngjyra:
--

Struktura:
--

Efekti:
--

Hapësirat

Struktura

Efekti

Çmimi

14,248.00 €
18,192.00 €

Ngjyrat

  • Zeze
  • Kafe
  • Hiri
  • Bardhe
  • Krem
Filtrimi

Hapësirat

Ngjyrat

  • Zeze
  • Kafe
  • Hiri
  • Bardhe
  • Krem

Struktura

Efekti

Çmimi

14,248.00 €
18,192.00 €
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping