My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Roll Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Roll 44 basin Milky White. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Roll Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Roll 44 basin Milky White

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: F6RL44/MILKYWHIT FLAMINIA

Roll Shelf from 80 to 250 x 46 x h 10 cm suitable for Roll 44 basin Milky White

Banak i përshtatshëm për lavamanin Roll 44 , me kualitet të lartë italian.

Koleksioni Roll përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Argilla / Nuvola / Fango / Rosso Rubens / Petrolio)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

757.00 zbritje -10% 681.30

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Milky White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SASIA

1,00

SANITARI

Banak

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping