My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Roll Shelf from 80 to 250 x 40 x h 10 cm, for Roll 44 semi-inset basin Carbone. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
29627

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: F6RL44S/CARBONE FLAMINIA

Roll Shelf from 80 to 250 x 40 x h 10 cm, for Roll 44 semi-inset basin Carbone

0 vlerësime

Banak i përshtatshëm për lavamanin Roll 44 , me kualitet të lartë italian.

Koleksioni Roll përbëhet nga:

10 ngjyra (White / Black / Milky white / Carbone / Lava grey / Argilla / Nuvola / Fango / Rosso Rubens / Petrolio)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

963.00 zbritje -10% 866.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

FLAMINIA EXTRAS

SANITARI

Banak

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping