My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rock Salt of Cerim Danish Smoke Matte 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rock Salt of Cerim Danish Smoke Matte 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765885 CERIM

Rock Salt of Cerim Danish Smoke Matte 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, ballkon, enterier, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rock Salt përbëhet nga:

5 ngjyra (White Gold / Celtic Grey / Danish Smoke / Maui Green / Hawaiian Red)

5 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

42.00 zbritje -15% 35.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0.36 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ROCK SALT

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping