My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rock Beige Matte 33.3 x 33.3 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rock Beige Matte 33.3 x 33.3

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 1332 Uncategorized

Rock Beige Matte 33.3 x 33.3

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, kuzhinë, koridor, enterier, eksterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

16.00 zbritje -20% 12.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

6.82 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 33.3 × 33.3 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Oferte, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,33

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping