My Cart

Your cart is empty.

SKU: 757856/083012 Uncategorized

Rilievi Cielo Matte 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rilievi përbëhet nga:

6 ngjyra (Nebbia / Sabbia / Salvia / Terra / Lido / Cielo)

6 dimensione (60×120 / 120×120 / 120×240)

3 dekore (Decor 01 / Decor 02 / Decor 03)

3 trashësi (6mm / 45mm / 50mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

54.50 zbritje -15% 46.33

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

115.2 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping