SKU: 769797 REX

Reves de Rex Noisette Matte 10mm 60 x 60

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, qëndrim ditor, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Reves de Rex përbëhet nga:

4 ngjyra (Bleu / Noisette / Choco / Perle)

8 dimensione (160×320 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 60×120 / 60×60 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

54.50 zbritje -15% 46.33

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,08

KOLEKSIONI

REVES DE REX

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping