My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rettangolo Wall-fixing cascade shower spout, separate control 238 Mirror Steel Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rettangolo Wall-fixing cascade shower spout, separate control 238 Mirror Steel

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 39900/238 GESSI

Rettangolo Wall-fixing cascade shower spout, separate control 238 Mirror Steel

0 vlerësime

Rubinetë me funksionin ujvarë, me montim në mur dhe me mikser të veçantë. Made in Italy.

 

Koleksioni Cascata përbëhet nga:

14 ngjyra (Chrome / Black metal brushed / Copper brushed / Mirror steel / Steel brushed / Gold CCP / Brushed gold / Aged bronze / Gold PVD / White CN / Black XL / Warm bronze brushed / Antique brass / Brushed brass)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,180.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 28 × 7.6 × 12 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Mirror Steel

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CASCATA

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping