My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rettangolo Built-in mixer with spout, without waste 708 Copper Brushed PVD Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Rettangolo Built-in mixer with spout, without waste 708 Copper Brushed PVD

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 53088/708 GESSI

Rettangolo Built-in mixer with spout, without waste 708 Copper Brushed PVD

0 vlerësime

Rubinetë dhe mikser me montim në mur, pa kulluese. Made in Italy.

 

Koleksioni Rettangolo përbëhet nga:

4 ngjyra (Chrome / Black XL / Black Metal Brushed / Copper Brushed)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 44697/031

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

872.00 zbritje -2% 854.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 22 × 22.2 × 10 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Copper Brushed PVD

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

RETTANGOLO

SASIA

1,00

SANITARI

Rubineta

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping