My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Regolo Cipria Tatami 7.2mm 7.5 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Regolo Cipria Tatami 7.2mm 7.5 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: TAT 7539 APPIANI

Regolo Cipria Tatami 7.2mm 7.5 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

Koleksioni Regolo përbëhet nga:

9 ngjyra (Panno / Lunaria / Ardesia / Tabacco / Tane / Cipria / Mattone / Ossido / Ceruleo)

6 struktura (Ultramatte / Iridescent / Domino 50 / Domino 100 / Bamboo / Tatami)

1 trashësi (7.2mm)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Brenda Kosovës transporti është falas.

75.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 7.5 × 30 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Tulla

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,26

KOLEKSIONI

REGOLO

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping