SKU: 224604500 JACUZZI

Ray Wall-mounted Bath Mixer with spout and handshower Chrome

Rubinetë vaske me montim në mur dhe me dush të dorës. Made in Italy.

 

Koleksioni Ray përbëhet nga:

1 ngjyrë (Hiri)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

416.00 zbritje -7% 386.88

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

RAY

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping