My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Rawtech Dust RPTV 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
10163

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 758806 FLOORGRES

Rawtech Dust RPTV 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rawtech/ përbëhet nga:

4 ngjyra (Raw-white / Raw-dust / Raw-mud / Raw-coal)

8 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

3 trashësi (6mm 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

74.00 zbritje -15% 62.90

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Tarracë R11, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

RAWTECH

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping