Sale!
SKU: 1416 Uncategorized

Radiant Blanco Glossy 10mm 45 x 45

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

50.00 zbritje -20% 37.50

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

52 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 45 × 45 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,22

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping