Sale!
SKU: UR700R-1C/50A-8 Uncategorized

Pura Gray Matte 10mm 40 x 80

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, veshje, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.00 zbritje -10% 19.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

129 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,96

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping