My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prove Thunder Night Lappato 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Prove Thunder Night Lappato 6mm 120 x 280

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760292THN/V47 Uncategorized

Prove Thunder Night Lappato 6mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas

48.50 zbritje -10% 43.65

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

77 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

3,36

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping