My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prove Cubo Nero Matte 10mm 20 x 20 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Prove Cubo Nero Matte 10mm 20 x 20

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 38394-1/L Uncategorized

Prove Cubo Nero Matte 10mm 20 x 20

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

19.00 zbritje -20% 15.20

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

8.96 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,96

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping