My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prove 9mm nat 120 x 240 ret Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30951

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 776189 Uncategorized

Prove 9mm nat 120 x 240 ret

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

55.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

236.16 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 0.9 × 12 × 24 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Eksterier, Interier, Oferte

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

2,88

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping