My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prove 6mm Matte 120 x 280 ret. Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Prove 6mm Matte 120 x 280 ret.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760291 Uncategorized

Prove 6mm Matte 120 x 280 ret.

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

84.50 zbritje -40% 50.70

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

67 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

3,36

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping