My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prospect Moon Matte 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Prospect Moon Matte 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: PM6060 BALDOCER

Prospect Moon Matte 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Prospect përbëhet nga:

3 ngjyra (Ivory / Moon / Natural)

5 dimensione (120×240 / 60×120 / 40×120 / 60×60 / 40×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

23.50 zbritje -15% 19.98

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

PROSPECT

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping