SKU: 758161 CASADOLCECASA

Studios Brick R+PTV 6mm 120 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, mure, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Studios përbëhet nga:

6 ngjyra (Chalk / Cloud / Concreate / Sand / Brick / Rubber)

9 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×120 / 60×60 / 40×80 / 20×20)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

2 struktura (mat vrazhdë)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

71.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

1,44

KOLEKSIONI

STANDBY

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping