Sale!
SKU: 752589 CEDIT

Storie Masseria Matte 6mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, enterier, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Storie përbëhet nga:

6 ngjyra (Castello / Cascina / Palazzo / Masseria / Villa / Casale)

3 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120)

1 trashësi (6mm)

1 strukturë (mat)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

91.50 zbritje -28.01% 65.87

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

STORIE

SASIA

2,16

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping