SKU: 756548 CASADOLCECASA

Stones and More Arabescato White Matte 6mm 160 x 320

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mveshje, shtrim, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Stones & More 2.0 përbëhet nga:

9 ngjyra (Calacatta / Burl White / Arabescato White / Burl Grey / Amani Bronze / Calacatta Black / Marfil / Zecevo / Sahara Noir)

12 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 12×0120 / 80×240 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / smooth / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

105.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

5,12

KOLEKSIONI

STANDBY

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping