SKU: 757766 CASADOLCECASA

Stones and More Amani Bronze Glossy 6mm 120 x 280

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mveshje, shtrim, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Stones & More 2.0 përbëhet nga:

9 ngjyra (Calacatta / Burl White / Arabescato White / Burl Grey / Amani Bronze / Calacatta Black / Marfil / Zecevo / Sahara Noir)

11 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 12×0120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (mat / smooth / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

101.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

3,36

KOLEKSIONI

STANDBY

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping