SKU: 768397 CASADOLCECASA

Sensi Brown Sand Slate-hammered 20mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Sensi përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Ivory / Grey / Taupe / Brown)

secila në variantat Dust / Sand / Lithos / Fossil

6 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 60×120 / 80×80 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / të vrazhdë / r+ptv)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

88.50 zbritje -15.01% 75.22

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

0,72

KOLEKSIONI

SENSI

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping