Sale!
SKU: 765911 CERIM

Rock Salt of Cerim Maui Green Matte 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, ballkon, enterier, fasadë, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Rock Salt përbëhet nga:

5 ngjyra (White Gold / Celtic Grey / Danish Smoke / Maui Green dhe Hawaiian Red)

5 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / të vrazhdë)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

28.50 zbritje -14.98% 24.23

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Gjelber

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ROCK SALT

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping