Sale!
SKU: 756420 REX

Prexious of Rex Pearl Attraction Matte 6mm 160 x 320

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Prexious of Rex përbëhet nga:

6 ngjyra (White Fantasy / Mountain Treasure / Pearl Attraction / Charming Amber / Dream Arabesque / Thunder Night)

11 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 30×120 / 60×60 / 30×60)

–2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

105.50 zbritje -15.00% 89.68

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

PREXIOUS OF REX

SASIA

5,12

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping