Sale!
SKU: 764074 CEDIT

Policroma Base Valtoce Glossy 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Policroma përbëhet nga:

6 ngjyra bazë (Breccia / Alpi / Cipollino / Valtoce / Cipria / Lichene)

8 dekore Cornice (Breccia / Alpi / Cipollino / Valtoce / Cipria / Lichene / Mattone / Conifera)

16 dekore Arco dhe Volta (Breccia-Cipollino / Alpi-Breccia / Valtoce-Cipria / Cipollino-Conifera / Alpi-Lichene / Breccia-Mattone / Lichene-Conifera / Mattone-Cipria)

4 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 12×120)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

138.50 zbritje -27.27% 100.73

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

POLICROMA

SASIA

2,88

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping