Sale!
SKU: 755671 REX

Planches de Rex Amande Slate-hammered 10mm 20 x 120

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, dysheme, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Planches de Rex përbëhet nga:

5 ngjyra (Perle / Amande / Miel / Noisette/ Choco)

5 dekore (Perle / Amande / Miel / Noisette/ Choco)

7 dimensione (80×80 / 26.5×180 / 22.5×90 / 20×180 / 20×120 / 15×120 / 15×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

47.50 zbritje -14.99% 40.38

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 20 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

PLANCHES DE REX

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping