SKU: XCOL701 APPIANI

Mix Neutral Coloniale 01 2.5 x 2.5 30 x 30

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Mix Neutral përbëhet nga:

11 ngjyra (Architecture metal 01 / Architecture metal 02 / Architecture metal 05 / Architecture metal 06 / Coloniale 01 / Coloniale 02 / Poetic 02 / Tribal chic 03 / Urban hi tech 01 / Urban hi tech 02 / Urban hi tech 03)

2 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

85.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 2.5 × 2.5 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MIX NEUTRAL

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping