SKU: XNBG401 APPIANI

Mix Colour New Beat Generation 01 1.2 x 1.2 30 x 30

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, dhoma gjumi, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Mix Colore përbëhet nga:

17 ngjyra (Denim mix avio / Denim mix oltremare / Denim mix piombo / Energy 01 / Energy 03 / Fusion 01 / Fusion 03 / Laguna blu 01 / Laguna blu 02 / Laguna blu 03 / Natura 02 / Natura 03 / New beat generation 01 / New beat generation 02 / New beat generation 03 / Poetic 01 / Tribal chic 02)

2 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5)

1 trashësi (7mm)

2 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

140.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

M 2
Dimensions 1.2 × 1.2 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

MIX COLORE

SASIA

1,26

FORMATI

Mozaik

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping