SKU: 765668 REX

Les Bijoux de Rex Marron Imperial Glossy 6mm 160 x 320

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, ballkon, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Les Bijoux de Rex përbëhet nga:

8 ngjyra (Onyx blanche / Brèche capraia / Calacatta altissimo blanc / Ombre de caravage / Les quatre saisons / Jaspe rouge / Marron imperial / Sodalite bleu)

10 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

123.50 zbritje -15% 104.98

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

5,12

KOLEKSIONI

LES BIJOUX

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping