Sale!
SKU: 757000 CERIM

Le Veneziane Castello Matte 10mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Le Veneziane di Cerim përbëhet nga:

6 ngjyra (Castello / San Marco / Santa Croce / San Polo / Dorsoduro / Cannaregio)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

39.50 zbritje -15% 33.58

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

133 in stock

M 2
Dimensions 0.1 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

LE VENEZIANE

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping