Sale!
SKU: 744629 REX

La Roche di Rex Ecru Slate-hammered 20mm 60 x 60

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni La Roche di Rex përbëhet nga:

4 ngjyra (Blanc / Grey / Ecru / Mud)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×120 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / soft / vrazhdë)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

61.50 zbritje -14.99% 52.28

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

LA ROCHE DI REX

SASIA

0,72

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping