Sale!
SKU: 744993 REX

La Roche di Rex Blanc Smooth 6mm 160 x 320

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni La Roche di Rex përbëhet nga:

4 ngjyra (Blanc / Grey / Ecru / Mud)

8 dimensione (120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×120 / 40×80)

3 trashësi (6mm / 10mm / 20mm)

3 struktura (mat / soft / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

63.50 zbritje -10.00% 57.15

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

230 in stock

M 2
Dimensions 160 × 320 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

5,12

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping